Wyższe Seminarium Duchowne

WYŻSZE SEMINARIUM DUCHOWNE DIECEZJI BYDGOSKIEJ IM. BŁOGOSŁAWIONEGO BISKUPA MICHAŁA KOZALA

Adres:

ul. Grodzka 18-22, 85 - 109 Bydgoszcz

www.seminarium.diecezja.bydgoszcz.pl

tel. 52 339 53 18

Rektor

ks. dr Marcin Puziak

tel. 52 339 53 15

Prefekt

ks. dr Michał Adamczyk

tel. 52 339 53 17

Ojcowie duchowni:

ks. dr Zygmunt Zaborowski

tel.52 339 53 37

ks. Aleksander Kozakowski

tel. 52 339 53 14

Mieszka w seminarium:

Ks. dr hab. Mirosław Gogolik - Dyrektor Wydziału Katechizacji i Szkół Katolickich

Spowiednicy

ks. Janusz Mnichowski